سرتیتر خبرها
بازدید ریاست محترم اداره صنعت معدن تجارت و هیئت ... بعداز گذشت حدود 12 سال بالاخره پروژه آسفالت کاری ... - 24 مهر 1397
اطلاعیه مهم اتحادیه خدمات خودرو شهرستان قدس اطلاعیه مهم اتحادیه خدمات خودرو شهرستان قدس بابت ... - 17 مرداد 1397
گشت مشترک بازرسان اتحادیه خدمات خودرو همراه با ... گشت مشترک بازرسان اتحادیه خدمات خودرو همراه با ... - 16 تیر 1397
اطلاعیه مهم مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت : از مردم درخواست داریم تخلفات را گزارش کنند / به ... - 18 مرداد 1397
لزوم نصب اتیکت و نصب قیمت کالا به طور واضح لزوم نصب اتیکت و نصب قیمت کالا به طور واضح در ... - 01 ارديبهشت 1397
تداخل صنفی تداخل صنفی یکی از معضلات بزرگ صنوف تداخل صنفی ... - 01 ارديبهشت 1397
صنعت معدن تجارت شهرستان قدس رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان قدس و همچنین ... - 29 فروردين 1397
اتاق اصناف شهرستان قدس آقای کمالی رئیس اتاق اصناف از برگزاری انتخابات ... - 29 فروردين 1397

درباره اتحادیه

بسمه تعالی

*اتحادیه صنف خدمات خودرو در سال 1384 و با تعداد 16 رسته صنفی و 70 واحد صنفی تاسیس گردید. اسامی هیئت مدیره در زمان تاسیس 1- آقای اباذر برجی(رئیس) 2- مرحوم منصور عزت زادگان (نائب رئیس) 3- نصراله عبادی (منشی و خزانه دار). چیدمان اداری هیئت مدیره که متشکل از یک رئیس ، دو نائب رئیس ، یک دبیر، خزانه دار و بازرس می باشد.
*وظیفه اصلی اتحادیه که صدور و تمدید پروانه کسب ، نظارت و بازرسی واحدهای صنفی خدماتی است ، اما از کارهای جانبی اتحادیه می توان از اجرای سیاست های آموزشی که در اولویت برنامه های جانبی اتحادیه است نام برد که با هماهنگی هایی که با سازمان فنی و حرفه ای صورت داده است افراد پس از گذراندن دوره های آموزشی ، گواهینامه دوره ها را با امضا و مهر سازمان فنی و حرفه ای دریافت می نماید.
*از جمله اقدامات اتحادیه ، رسیدگی به شکایات مردم و بازرسان اتحادیه از اعضای متخلف است که در هفته یک بار جلسه رسیدگی به شکایات داریم که گزارش ها و شکایات ، بررسی و صدور حکم صورت می گیرد. در اینجا سعی کرده ایم فضای مناسب و مطلوب برای ارباب رجویان ایجاد کنیم و سعی کنیم کرامت ارباب رجوع را به معنای واقعی حفظ بداریم .
*مهمترین برنامه های هیئت مدیره ، تسهیل امور اداری ارگان ها و سازمان های دیگر است . قصد داریم ارتباطات اداری اعضا و متقاضیان در مراکزی مانند نهادهای بیمه ای، شهرداری، سازمان های مالیاتی، اماکن و ...را کاهش داده و تسهیل کنیم و فضایی را ایجاد کنیم که مراجعه اعضاء به این ارگان ها کاهش یافته و از طریق اتحادیه ، امور اداری شان را انجام دهیم.
*در خصوص منابع مالی اتحادیه هیچ گونه بودجه ای از دولت برای اتحادیه در نظر گرفته نشده است و البته این یکی از موارد قانونی درج شده در اساسنامه مجمع امور صنفی ایران است . منابع مالی اتحادیه عمدتاً از دریافت حق عضویت و صدور پروانه کسب تامین می شود.

در حال حاضر اعضای اصلی هیئت مدیره عباراتنداز:

  1. عباس درزی
  2. رضا مهمانی
  3. محسن شقاقی
  4. علی ایل محمدی گوله گوله
  5. رمضان اسبقی
  6. بازرس هیئت مدیره شعبانی

اتحادیه خدمات خودرو شهرستان قدس

اتحادیه مکانیسین های شهرستان قدس

آمار سایت

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم